Porsche Cayenne
3.0 E-Hybrid Platinum Edition Sport Chrono Pakket Trekhaak 3500kg Dealer onderhouden! | PDLS | Panoramadak | Stoelverwarming/Ventilatie | BOSE | 360 Camera
Direct kopen, basisprijs: € 79.895,-
Direct kopen, basisprijs
€ 79.895,-
LEASEPRIJS: € 1.316,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 15.979,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Cayenne |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 E-Hybrid Platinum Edition Sport Chrono Pakket Trekhaak 3500kg Dealer onderhouden! | PDLS | Panoramadak | Stoelverwarming/Ventilatie | BOSE | 360 Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 maart 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 68.154 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.316,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 79.895,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GDN-27-Z |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 250 kw / 340 pk |
| Laadvermogen: | 760 kg |
| Gewicht: | 2.270 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Breedte: | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.030 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Adaptief demping systeem
- Afdekhoes
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 21"
- Metaalkleur
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Sportpakket
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie high end
- Rondomzicht camera
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Comfortstoel(en)
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- cruise control adaptief en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Sport Chrono Pakket
- stuur verwarmd
- Veiligheids-pakket
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sportuitlaat
- stopwatch
- stopwatch
- stuur multifunctioneel
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Vervolgbotsing preventie
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking